mikado
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 2,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
natureta
800 g
3,85 €
4,17 €
5,21 €/kg
3,89 €
4,19 €
5,24 €/kg
4,49 €
5,61 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
280 g
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
minute
200 g
12,45 €/kg
podravka
60 g
0,97 €
1,29 €
21,50 €/kg
2,47 €
12,35 €/kg