knorr
Pakiranje: 69 g
Cena na enoto: 8,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
65 g
2,49 €
1,25 €
19,23 €/kg
1,62 €
38,31 €/kg
60 g
1,99 €
41,50 €/kg
40 g
1,49 €
1,59 €
39,75 €/kg
1,19 €
29,75 €/kg
58 g
0,99 €
34,31 €/kg
120 g
2,99 €
2,19 €
18,25 €/kg
0,00 €
24,92 €/kg
3,39 €
28,25 €/kg
2,09 €
17,42 €/kg
minute
160 g
1,39 €
8,69 €/kg
maggi
59 g
20,17 €/kg