felix
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 4,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
340 g
2,23 €
2,79 €
8,21 €/kg
2,19 €
320 g
8,72 €/kg
2,09 €
288 g
2,59 €
7,60 €/kg
40 g
1,75 €
54,75 €/kg
1,85 €
molly
70 g
0,69 €
0,89 €
12,71 €/kg
cachet premium
1,02 kg
5,35 €
4,99 €
4,89 €/kg
vitakraft
80 g
2,37 €
3,79 €
47,38 €/kg