coca-cola
Pakiranje: 1,8 L
Cena na enoto: 4,33 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1,5 L
0,56 €
0,37 €/L
500 ml
0,45 €
0,90 €/L
staropramen
6,39 €
12,78 €/L
malfy
50 ml
2,81 €
56,20 €/L
pepsi
4,99 €
5,67 €
3,78 €/L
beefeater
250 ml
1,79 €
2,39 €
9,56 €/L
1,91 €
2,69 €
10,76 €/L
jim beam
700 ml
15,99 €
17,93 €
25,61 €/L
herga
750 ml
8,25 €
11,00 €/L
13,29 €
17,72 €/L