AGROLIT
Pakiranje: 5 kg
Cena na enoto: 1,40 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
royal seeds
1,39 €
plantella
1 kg
14,49 €
14,49 €/kg
bref
150 g
8,49 €
5,09 €
33,93 €/kg
weisser riese
4,5 kg
31,99 €
21,99 €
4,89 €/kg
250 g
4,99 €
19,96 €/kg
ariel
2,2 kg
22,29 €
14,69 €
6,68 €/kg
taurus
1,79 €
ideal
400 g
6,59 €
16,48 €/kg
2,25 kg
12,99 €
5,77 €/kg
persil
2,75 kg
26,99 €
14,84 €
5,40 €/kg
16,19 €
5,89 €/kg