TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 1,24 kg
Cena na enoto: 1,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
415 g
0,89 €
2,14 €/kg
3 kg
4,89 €
5,49 €
1,83 €/kg
1,2 kg
3,99 €
3,33 €/kg
100 g
0,59 €
5,90 €/kg
good4dogs
1 kg
7,19 €
8,99 €
8,99 €/kg
kitty
405 g
0,47 €
1,16 €/kg
scotty nature
300 g
1,05 €
3,50 €/kg
buddy
1,25 kg
1,49 €
1,19 €
0,95 €/kg
150 g
0,49 €
3,27 €/kg
ostalo
280 g
2,79 €
3,49 €
12,46 €/kg
cesar
1,11 €
9,93 €/kg
1,45 €
9,67 €/kg