franck
Pakiranje: 198 g
Cena na enoto: 25,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
148 g
2,38 €
2,98 €
20,14 €/kg
2,29 €
2,99 €
20,20 €/kg
250 g
6,79 €
27,16 €/kg
550 g
1,95 €
3,55 €/kg
112 g
26,70 €/kg
barcaffe
140 g
3,19 €
3,99 €
28,50 €/kg
3,89 €
3,59 €
25,64 €/kg
borbone
50 g
3,65 €
73,00 €/kg
jacobs
52 g
5,99 €
115,19 €/kg
55 g
5,29 €
96,18 €/kg
dolce gusto
99 g
6,59 €
4,49 €
45,35 €/kg