pearl river bridge
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 48,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
le gusto
50 g
0,37 €
7,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,59 €
11,80 €/kg
1,05 €
21,00 €/kg
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
4,79 €
9,58 €/kg
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €