pik vrbovec plus
Pakiranje: 460 g
Cena na enoto: 11,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
330 g
5,59 €
7,99 €
24,21 €/kg
350 g
3,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
gavrilović
5,99 €
17,11 €/kg
anton
480 g
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
mercator
250 g
1,99 €
2,79 €
11,16 €/kg
čadež
280 g
6,99 €
24,96 €/kg
ave
100 g
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
2,18 €
1,74 €
17,40 €/kg
1,49 €
2,19 €
21,90 €/kg
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
kz sevnica
1 kg
16,99 €
16,49 €
16,49 €/kg