la fiesta
Pakiranje: 245 g
Cena na enoto: 10,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
40 g
1,59 €
1,15 €
28,75 €/kg
1,55 €
38,75 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
kotanyi
10 g
0,26 €
0,33 €
33,00 €/kg
PEK.PEČJAK
500 g
3,49 €
6,98 €/kg
gluteno
200 g
7,99 €
39,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
1,99 €
1,99 €/kg
dr. oetker
65 g
1,65 €
25,38 €/kg
manner
4,79 €
23,95 €/kg
4,89 €
4,39 €
21,95 €/kg
4,95 €
fant
195 g
3,59 €
5,04 €
25,85 €/kg