odlično
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 44,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
3,59 €
23,93 €/kg
3,49 €
2,79 €
18,60 €/kg
4,59 €
30,60 €/kg
250 g
3,25 €
13,00 €/kg
2,75 €
11,00 €/kg
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
200 g
6,99 €
34,95 €/kg
4,89 €
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
chio
280 g
4,99 €
17,82 €/kg