vici
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 17,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
210 g
2,59 €
12,33 €/kg
150 g
1,98 €
1,99 €
13,27 €/kg
2,19 €
14,60 €/kg
2,39 €
15,93 €/kg
natureta
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
mikado
820 g
4,13 €/kg
minute
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
podravka
60 g
0,97 €
1,29 €
21,50 €/kg
2,47 €
12,35 €/kg