persil
Pakiranje: 4,95 kg
Cena na enoto: 4,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,75 kg
26,99 €
14,84 €
5,40 €/kg
16,19 €
5,89 €/kg
2,48 kg
6,00 €/kg
6,54 €/kg
2,97 kg
19,99 €
6,73 €/kg
29,99 €
4,4 kg
37,99 €
22,79 €
5,18 €/kg
weisser riese
4,5 kg
31,99 €
21,99 €
4,89 €/kg
2,25 kg
12,99 €
5,77 €/kg
11,99 €
8,88 €/kg
10,00 €
4,04 €/kg
FAKS
2,2 kg
10,99 €
5,00 €/kg