spar
Pakiranje: 660 g
Cena na enoto: 2,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
1 kg
1,49 €
1,49 €/kg
500 g
7,99 €
15,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,89 €
1,99 €
1,99 €/kg
5,83 €
6,00 €
2,39 €
2,51 €
s&z brez bz
1 kos
1,09 €
0,79 €
0,79 €/kos
ds
10 kg
9,99 €
1,00 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg