franck
Pakiranje: 144 g
Cena na enoto: 20,07 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nescafe dolce gusto
350 g
7,99 €
7,89 €
22,58 €/kg
jacobs
126 g
4,69 €
4,89 €
38,81 €/kg
3,49 €
37,22 €/kg
s-budget
130 g
0,99 €
7,62 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
196 g
3,69 €
4,99 €
25,46 €/kg
sante
3,99 €
3,39 €
9,69 €/kg
2,99 €
12,26 €/kg
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
16,10 €/kg
2,93 €
9,45 €/kg