natura
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 13,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
GREEN ORGANICS
100 g
1,49 €
14,90 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
jacobs
8,75 €
87,50 €/kg
gavrilović
0,89 €
1,59 €
15,90 €/kg
0,99 €
1,11 €
TUŠ IZDELEK
500 g
1,98 €/kg
graci
300 g
3,29 €
10,97 €/kg
golden bridge
240 g
2,77 €
11,54 €/kg
200 g
13,85 €/kg