axe
Pakiranje: 400 ml
Cena na enoto: 12,48 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 ml
2,84 €
4,19 €
16,76 €/L
2,09 €
old spice
400 ml
4,99 €
3,99 €
9,98 €/L
12,48 €/L
150 ml
5,49 €
36,60 €/L
3,60 €
5,29 €
35,27 €/L
3,42 €
4,89 €
32,60 €/L
schwarzkopf - schauma
2,69 €
4,49 €
11,23 €/L
l´oreal - elseve
4,79 €
5,99 €
14,98 €/L
pantene
5,86 €
13,23 €/L
5,69 €
4,55 €
11,38 €/L