Pakiranje: 12 L
Cena na enoto: 2,00 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nikšičko
500 ml
1,22 €
2,44 €/L
1,28 €
1,38 €
2,76 €/L
1,24 €
2,48 €/L
TUŠ IZDELEK
0,78 €
1,56 €/L
corona
330 ml
1,59 €
4,82 €/L
budweiser
2 L
5,79 €
2,90 €/L
staropramen
6,39 €
12,78 €/L
union
1,51 €
3,02 €/L
GOLDEN ARMS
700 ml
13,99 €
19,99 €/L
5,49 €
10,98 €/L
10,49 €
GREAT HOUSE
1 L
15,49 €
15,49 €/L