gelatelli
Pakiranje: 1,65 L
Cena na enoto: 2,42 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
110 ml
1,98 €
0,99 €
9,00 €/L
quattro
1,65 L
4,69 €
7,82 €
4,74 €/L
4,59 €
7,69 €
4,66 €/L
TUŠ IZDELEK
3,19 €
2,99 €
1,81 €/L
gelatissimo
2,59 €
3,49 €
2,12 €/L
twix
258 ml
3,99 €
5,49 €
21,28 €/L