spar
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 29,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
šafram
100 g
1,95 €
19,50 €/kg
NALDONI
3,95 €
39,50 €/kg
gavrilović
0,89 €
1,59 €
15,90 €/kg
1,11 €
0,99 €
TUŠ IZDELEK
13,99 €
9,99 €
GASTLOG
2,19 €
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg