Pakiranje: 30 g
Cena na enoto: 199,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
30 g
4,79 €
5,99 €
199,67 €/kg
vitakraft
1,59 €
53,00 €/kg
18 g
0,79 €
1,06 €
58,89 €/kg
0,69 €
0,95 €
52,78 €/kg
15 g
63,33 €/kg
50 g
1,10 €
22,00 €/kg
dreamies
60 g
1,99 €
33,17 €/kg
1,49 €
24,83 €/kg
1,39 €
kitty
2 kg
4,99 €
3,99 €
2,00 €/kg
pedigree
70 g
0,99 €
1,05 €
15,00 €/kg
11,29 €/kg