Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 54,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
220 g
11,95 €
54,32 €/kg
MIDI
300 g
2,59 €
8,63 €/kg
112 g
2,69 €
2,79 €
24,91 €/kg
200 g
3,09 €
15,45 €/kg
3,05 €
3,39 €
16,95 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
0,69 €
6,90 €/kg