malt
Pakiranje: 1,33 L
Cena na enoto: 2,17 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
pittinger
500 ml
0,53 €
1,06 €/L
GUTSY CAPTAIN KOMBUCHA
400 ml
2,99 €
7,48 €/L
VITAGO
200 ml
0,83 €
0,89 €
4,45 €/L
pepsi
1,5 L
4,99 €
5,67 €
3,78 €/L
TUŠ IZDELEK
0,94 €
0,63 €/L
0,59 €/L
0,99 €
0,66 €/L
PFANNER
2 L
3,49 €
1,75 €/L
0,75 €
1,50 €/L
fructal
1,25 €
2,09 €
FRANKLIN & SONS
2,69 €
5,38 €/L