ostalo
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 9,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
300 g
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
biotop
6,39 €
7,99 €
26,63 €/kg
3,55 €
4,19 €
13,97 €/kg
seeberger
200 g
3,57 €
5,10 €
25,50 €/kg
5,19 €
odlično
3,89 €
19,45 €/kg
3,14 €
4,49 €
22,45 €/kg
bimed
250 g
2,44 €
3,49 €
13,96 €/kg
3,07 €
4,39 €
21,95 €/kg
4,29 €
minute
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
120 g
29,08 €/kg