kinder
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 29,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
gullon
2,99 €
19,93 €/kg
natura
2,49 €
16,60 €/kg
2,87 €
19,13 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,79 €
0,89 €
5,93 €/kg
6,17 €
41,13 €/kg
violife
3,39 €
22,60 €/kg
0,98 €
6,53 €/kg