mogyi
Pakiranje: 85 g
Cena na enoto: 14,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
odlično
500 g
3,56 €
2,95 €
5,90 €/kg
2,93 €
4,19 €
8,38 €/kg
garden good
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
spar
1,88 €
2,68 €
5,36 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
s-budget
1,04 €
7,45 €/kg
300 g
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
6,99 €
34,95 €/kg