listerine
Pakiranje: 80 ml
Cena na enoto: 24,38 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
garnier
400 ml
5,59 €
6,99 €
17,48 €/L
nivea
500 ml
3,49 €
4,59 €
9,18 €/L
3,29 €
4,79 €
9,58 €/L
himalaya
75 ml
4,49 €
3,99 €
53,20 €/L
schwarzkopf - schauma
250 ml
2,69 €
17,96 €/L
dove
150 ml
3,41 €
6,29 €
41,93 €/L
5,69 €
3,70 €
24,67 €/L
4,24 €
10,60 €/L
l´oreal - elseve
300 ml
5,99 €
7,49 €
24,97 €/L
colgate
200 ml
4,89 €
24,45 €/L