soulfle´
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 24,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar natur pur
200 g
7,59 €
7,42 €
37,10 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg
325 g
14,74 €/kg
3,59 €
natureta
450 g
1,62 €
1,22 €
2,71 €/kg
1,49 €
1,69 €
3,76 €/kg
1,61 €
3,60 €/kg
s-budget
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
minute
1 kg
1,99 €/kg
2,99 €
4,19 €
4,19 €/kg
pekarna pečjak
900 g
11,49 €
12,77 €/kg