Pakiranje: 112 g
Cena na enoto: 178,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
barcaffe
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
4,99 €
22,18 €/kg
dukat
100 g
1,09 €
1,55 €
15,50 €/kg
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
4,19 €
29,95 €/kg