mu
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 8,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,19 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,04 €
1,49 €
2,98 €/kg
1 kg
2,19 €
2,19 €/kg
250 g
2,69 €
3,49 €
13,96 €/kg
2,44 €
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
lca
1,03 €
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg
160 g
0,49 €
0,45 €
2,81 €/kg
zelene doline
0,99 €
1,53 €
3,06 €/kg