vitalis
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 15,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
bakina tajna
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
graci
500 g
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
dr. oetker
450 g
3,56 €
7,91 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg