spar natur pur
Pakiranje: 750 g
Cena na enoto: 6,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mc cain
750 g
5,79 €
7,72 €/kg
aviko
3,19 €
4,25 €/kg
spar
5,99 €
7,99 €/kg
3,35 €
4,19 €
5,59 €/kg
s-budget
1,99 €
1,89 €
2,52 €/kg
3,85 €
4,25 €
5,67 €/kg
mezza
16,09 €
21,45 €/kg
2,24 €
2,99 €
3,99 €/kg
500 g
2,59 €
5,18 €/kg
700 g
3,70 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg