cachet premium
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 4,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1,02 kg
5,35 €
4,99 €
4,89 €/kg
mila's world
2,04 kg
6,69 €
3,28 €/kg
kitty
2 kg
3,99 €
2,00 €/kg
friskies
6,99 €
6,85 €/kg
405 g
0,59 €
0,47 €
1,16 €/kg
whiskas
340 g
2,49 €
7,32 €/kg
king
415 g
0,49 €
0,65 €
1,57 €/kg
felix
288 g
2,59 €
2,19 €
7,60 €/kg
2,23 €
2,79 €
8,21 €/kg