m&m's
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 12,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
evropa
90 g
0,67 €
7,44 €/kg
nimm 2
0,99 €
1,25 €
13,89 €/kg
spar natur pur
2,49 €
27,67 €/kg
skittles
38 g
0,81 €
0,83 €
21,84 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
37,22 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
mentos
1,19 €
1,23 €
32,37 €/kg
trolli
200 g
2,19 €
10,95 €/kg
fritt
70 g
0,69 €
9,86 €/kg
alesto
150 g
6,60 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg