mama
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 14,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
maggi
59 g
1,19 €
20,17 €/kg
75 g
1,99 €
26,53 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
0,89 €
1,78 €/kg
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
marodi
400 g
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
99,17 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg