mucci
Pakiranje: 720 ml
Cena na enoto: 2,57 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
660 ml
2,99 €
2,24 €
3,39 €/L
650 ml
1,79 €
1,58 €
2,43 €/L
s-budget
720 ml
2,79 €
3,59 €
4,99 €/L
indy & pippa
450 ml
4,89 €
7,39 €
16,42 €/L
planica
120 ml
24,92 €/L
ledo
800 ml
4,99 €
6,99 €
8,74 €/L
viennetta
7,09 €
10,91 €/L
7,19 €
11,06 €/L
ben & jerry's
465 ml
10,45 €
9,44 €
20,30 €/L
spar
1 L
2,95 €
3,69 €
3,69 €/L
magnum
270 ml
5,85 €
8,39 €
31,07 €/L
3,89 €
5,99 €
5,99 €/L