mercator
Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 1,08 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,5 kg
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
spar
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
100 g
0,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
1 kg
0,45 €
0,89 €
0,89 €/kg
s-budget
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
minute
200 g
1,29 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
1,19 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg
gea
230 g
3,59 €
15,61 €/kg