spar
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 19,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
frozy
4,49 €
3,59 €
10,26 €/kg
italiamo
2,99 €
8,54 €/kg
TUŠ IZDELEK
900 g
7,49 €
8,32 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg