spar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 7,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
0,99 €
1,29 €
6,45 €/kg
600 g
4,54 €
6,49 €
10,82 €/kg
460 g
5,51 €
6,89 €
14,98 €/kg
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
240 g
2,19 €
2,79 €
11,63 €/kg
280 g
2,18 €
2,23 €
7,96 €/kg
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
ponti
3,21 €
4,29 €
17,16 €/kg
divita
4,59 €
3,19 €
12,76 €/kg
4,25 €
4,55 €
18,20 €/kg