spar vital
Pakiranje: 30 g
Cena na enoto: 99,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
90 g
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
250 g
2,39 €
9,56 €/kg
40 g
9,79 €
13,99 €
349,75 €/kg
spar premium
150 g
2,99 €
3,99 €
26,60 €/kg
125 g
1,99 €
2,69 €
21,52 €/kg
mercator-radi imamo domače
2,89 €
2,79 €
22,32 €/kg
garden good
500 g
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
180 g
1,29 €
7,17 €/kg
ds
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
lorenz
110 g
1,39 €
25,36 €/kg
spar
2,5 kg
3,29 €
1,20 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
14,90 €/kg