laško
Pakiranje: 330 ml
Cena na enoto: 3,61 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
pittinger
500 ml
0,53 €
1,06 €/L
corona
330 ml
1,59 €
4,82 €/L
schweppes
1,44 €
4,36 €/L
jana
0,55 €
1,67 €/L
1,5 L
0,56 €
0,37 €/L
0,45 €
0,90 €/L
staropramen
6,39 €
12,78 €/L
malfy
50 ml
2,81 €
56,20 €/L
pepsi
4,99 €
5,67 €
3,78 €/L
beefeater
250 ml
1,79 €
2,39 €
9,56 €/L