vinakoper
Pakiranje: 235 g
Cena na enoto: 34,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
despar premium
950 g
4,99 €
5,99 €
6,31 €/kg
iliada
370 g
2,72 €
3,89 €
10,51 €/kg
3,59 €
3,04 €
8,22 €/kg
3,05 €
8,24 €/kg
mercator
510 g
3,29 €
6,45 €/kg
la masrojana
215 g
2,59 €
12,05 €/kg
natureta
540 g
2,47 €
4,57 €/kg
2,96 €
5,48 €/kg
290 g
1,65 €
1,98 €
6,83 €/kg
sacla
185 g
1,25 €
1,29 €
6,97 €/kg
1,59 €
1,99 €
6,86 €/kg
zvijezda
700 g
4,59 €
7,13 €/kg