spar natur pur
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
375 g
2,19 €
2,79 €
7,44 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
segafredo
1 kg
19,99 €
26,99 €
26,99 €/kg
spar to go
9,99 €
9,99 €/kg
VENOSTA
4,29 €
4,29 €/kg
mingos
17,29 €
12,89 €
12,89 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
4,09 €/kg
rise&smile
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
s-budget
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
podravka
12,45 €/kg
2,47 €
12,35 €/kg
1,85 €