s-budget
Pakiranje: 2 kg
Cena na enoto: 0,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
s&z brez bz
500 g
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
1,49 €
2,98 €/kg
ostalo
5 kg
3,49 €
5,19 €
1,04 €/kg
3,99 €
4,99 €
1,00 €/kg
bio zone
1 kg
1,99 €
2,29 €
2,29 €/kg
3,98 €/kg
2,49 €
1,25 €/kg
200 g
1,04 €
7,45 €/kg
3,16 €
2,94 €
2,94 €/kg
1,19 €
5,95 €/kg
0,99 €
1,09 €
1,09 €/kg