milsani
Pakiranje: 200 ml
Cena na enoto: 4,00 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
500 ml
3,84 €
2,99 €
5,98 €/L
mercator
3,79 €
7,58 €/L
minusl
200 ml
1,99 €
9,95 €/L
mu
2,39 €
11,95 €/L
1,67 €
zelene doline
1,19 €
5,95 €/L
pomurske mlekarne
250 ml
2,49 €
1,87 €
7,48 €/L
9,96 €/L
9,56 €/L
TUŠ IZDELEK
2,09 €
8,36 €/L
s-budget
2,30 €
2,29 €
4,58 €/L