finest bakery
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 3,08 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,57 €
7,85 €/kg
300 g
2,64 €
8,80 €/kg
manner
400 g
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
after eight
9,99 €
8,79 €
21,98 €/kg
7,47 €
18,68 €/kg
s-budget
2,61 €
6,53 €/kg
pekarstvo triler
5,99 €
14,98 €/kg
leibniz
100 g
2,19 €
1,64 €
16,40 €/kg