k-norma
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 5,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar premium
250 g
2,95 €
3,69 €
14,76 €/kg
illy
9,89 €
7,89 €
31,56 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
oho!
1,99 €
7,96 €/kg
nostja
0,59 €
2,36 €/kg
160 g
1,79 €
11,19 €/kg
delamaris
125 g
2,59 €
2,69 €
21,52 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
eva
80 g
4,79 €
74,88 €/kg