walkers
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 34,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
active zone
40 g
0,47 €
0,59 €
14,75 €/kg
n.a.!
1,35 €
1,59 €
39,75 €/kg
1,19 €
1,69 €
42,25 €/kg
leibniz
100 g
2,19 €
1,64 €
16,40 €/kg
1,83 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,89 €
18,90 €/kg
milka
156 g
2,79 €
2,09 €
13,40 €/kg
2,89 €
18,53 €/kg
2,85 €
18,27 €/kg
200 g
1,50 €
2,99 €
14,95 €/kg
1,49 €