minute
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 14,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,69 €
6,76 €/kg
195 g
2,99 €
15,33 €/kg
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
160 g
1,39 €
8,69 €/kg
186 g
13,39 €/kg
830 g
2,69 €
3,39 €
4,08 €/kg
500 g
4,49 €
8,98 €/kg
840 g
2,39 €
3,56 €/kg
special moments
150 g
3,19 €
4,69 €
31,27 €/kg
ocean
100 g
2,79 €
27,90 €/kg
t5m
144 g
20,76 €/kg