goriziana
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 14,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
7,59 €
15,18 €/kg
250 g
4,49 €
17,96 €/kg
mingos
1 kg
17,29 €
12,89 €
12,89 €/kg
weetabix
5,49 €
10,98 €/kg
s-budget
200 g
2,05 €
1,99 €
9,95 €/kg
santana
5,19 €
20,76 €/kg
4,15 €
16,60 €/kg
loka
3,99 €
4,99 €
19,96 €/kg
3,49 €
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
nutrisslim
4,19 €
8,38 €/kg
graci
3,59 €
7,18 €/kg